Warto: OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE

całościowe oczyszczanie Twojej energii z paskudztw

Magia Orientu – stylizacje i inspiracje, moda, biżuteria, wzornictwo

Wysokie temperatury latem są często inspiracją do tworzenia stylizacji w stylu orientalnym. W upalne dni chętnie sięgamy po zwiewne sukienki, zakładamy zupełnie inną biżuterię i nie boimy się wzorów. Tą tendencję wyraźnie widać w kolekcjach letnich – dużo materiałów, dużo ozdób, dużo orientalnych klimatów z całą gamą dodatków.
Zachęcamy do zestawiania różnych rzeczy ze sobą, niekiedy pozornie niepasujące wzory w odpowiednim połączeniu dają ciekawy efekt. Jako uzupełnienie stroju oczywiście, jak zawsze biżuteria – w odpowiedniej stylistyce. Kamienie naturalne w dużych ilościach, wymyślne wzory, często zwierzęce lub nawiązujące do roślinności. Kaskadowe osadzenia kamieni, kolorowe zestawienia. Dużo złota, srebra, często oksydowanego. Biżuteria inspirowana orientalnymi klimatami to jednak w głównej mierze detale, piękna oprawa kamieni, fasetowany szlif, mnogość form i wzorów w symetrycznych układach. Duże, ciężkie pierścienie, masywne naszyjniki lub medaliony na długich łańcuchach. Przede wszystkim jednak bransoletki – w nieprzeciętnie dużych ilościach, głównie w formie sztywnych kółek o różnych zdobieniach.
Orientalne stroje lub dodatki to absolutny „must have” sezonu letniego, styl, który sprawdzi się nie tylko na urlopie, ale także w miejskiej dżungli w nieprzeciętnie wysokich temperaturach.

źródło:galeriachaber.blog.pl Galeria Chaber