Warto: OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE

całościowe oczyszczanie Twojej energii z paskudztw

Multiringi czyli to, co gwiazdy kochają najbardziej

Do niedawna określenie „multiring” nic nikomu nie mówiło. Pierścionki w formie kastetów i potrójnych obrączek łączonych na wszelkie sposoby oraz noszenie kilku pierścionków na jednym palcu to ostatni krzyk mody.

Kastety

Kastetowe, wysadzane cyrkoniami pierścienie, efektowne, zazwyczaj w pojedynkę ozdabiają całą rękę, wygodniejsze niż mogłoby się zdawać. Odpowiednio wyprofilowane i dopasowane do kształtu dłoni nadają się do noszenia na co dzień, nie ograniczając swobody ruchu.

W stylu 1001 nocy

Multiringi w stylu orientalnym, łączone łańcuszkami, fantastycznie sprawdzają się zarówno w konfiguracji na jednym palcu jak i w opcji na dwóch palcach, niekoniecznie sąsiadujących ze sobą. Tego typu pierścionki często nosi Rihanna i Lady Gaga.

Subtelna mnogość

Ozdabianie dłoni drobnymi obrączkami, gładkimi i wysadzanymi cyrkoniami to także najnowszy trend panujący u gwiazd, zwłaszcza w USA. Delikatne, niekiedy identyczne wyroby ozdabiają wszystkie palce u dłoni jednocześnie, są też nakładane w dużych ilościach na jeden palec.

źródło: pinterest.comźródło: pinterest.com

Nowe obszary do odkrycia

Ostatnim krzykiem mody jest zakładanie pierścionków na odcinek między paznokciem a zgięciem palca. Drobne, zazwyczaj regulowane pierścionki ozdabiają delikatnie palce przyciągając uwagę. Ten rodzaj wyrobów także noszony przede wszystkim przez gwiazdy z powodzeniem można naśladować przy użyciu nawet nieprzeznaczonych do tego pierścionków – wystarczą mniejsze rozmiary o odpowiednim kształcie, który pozwoli pierścionkowi utrzymać się na swoim miejscu.

źródło: pinterest.comźródło: pinterest.com

Karnawałowy manicure

Absolutną nowością są jednak pierścionki na paznokcie, zakładane tuż za płytką, zazwyczaj wysadzane drobnymi cyrkoniami o pięknym błysku, świetnie nadają się na wyjścia i szalone imprezy. Z całą pewnością przykują wzrok nie jednej osoby.

źródło:galeriachaber.blog.pl Galeria Chaber