Cyrkon

Cunningham w swojej encyklopedii informuje

Energia: Projekcyjna
Planeta: Słońce
Żywioł: Ogień
Metal: Złoto
Moce: ochrona, uroda miłość, spokój energia seksualna, leczenie, zapobieganie kradzieżom.

W „Uzdrawiającej mocy kamieni” Marciniak możemy znaleźć następujące wskazówki.

Cyrkon wpływa korzystnie na wszelkie schorzenia płuc i alergie. Poprawia pracę wątroby, łagodzi zaburzenia jelitowe, sprzyja lepszej przemianie materii oraz poprawia wzrok. poprawia też pamięć, zdolność koncentracji oraz pomaga uświadomić sobie głęboko ukryte talenty. Ułatwia otrząśniecie po trudnych związkach.

Informacja z Magicznej Galerii

Cyrkon jest kamieniem o energii ochronnej, w czasach starożytnych uważano, że ten kamień chroni przed kradzieżą, szkodą na ciele i chorobami. Jego energia tworzy świetlną tarczę ochronną na poziomie duchowym, tak aby nie wdzierały się obce i negatywne wibracje.
Osobom uduchowionym cyrkon przypomina o realnym świecie, sprzyja praktycznemu i zorganizowanemu działaniu. Jest doskonały dla ludzi którzy nie chcą porzucać swoich ideałów, ale chcą je zrealizować na poziomie fizycznej manifestacji. Nadaje się dla ludzi młodych, którzy walczą aby pogodzić swoje idealistyczne wizje z przeciwnościami świata, a także dla ludzi którzy chcą zmieniać świat, ale obawiają się że ich marzenia są niemożliwe do spełnienia.

Cyrkon przypomina, że człowiek jest istotą duchową odbywającą ziemską wędrówkę, uczy żeby zwracać uwagę na połączenie między duszami i jedność wszechświata.

Pomaga pokonać uprzedzenia, zazdrość, nadmierną chciwość.

Osobom które właśnie rozstały się z ukochaną osobą pomaga uwolnić dawną miłość i otworzyć się w pełni na nowe uczucie.

Leave a Comment