lecznicze kamienie

Lecznicze kamienie a eliksiry

Kamienie Lecznicze – jedno z ciekawszych zastosowań

Jeśli chcesz zrobić eliksir z kamienia potrzebny jest ci gładki, nieoszlifowany kamień, 300 mililitrów czystej wody oraz szklane półlitrowe naczynie, gładkie, bez wzorów (najlepiej kryształ).

Wystaw go na działanie promieni słonecznych (jeśli kamień związany jest ze słońcem) lub księżycowych (jeśli związany jest z księżycem) przez około 2 godzin, by wzmocnić jego energię.lecznicze kamienie

Warto przed przygotowaniem eliksiru zrobić sobie kąpiel w słonej wodzie, zrelaksować się i przygotować mentalnie do tego, co chcesz zrobić. Możesz wspomóc się medytacyjną muzyką.
Pojemnik wygotuj przez 10 minut w emaliowanym lub żeliwnym garnku. Rankiem włóż kamień do pojemnika.

WAŻNE! Nikt ma go wcześniej oprócz ciebie nie dotykać.

Pojemnik z kamieniem wystaw na 2 godziny na działanie promieni słonecznych lub księżycowych (można go przykryć, ale tylko szklaną pokrywką (nie wchodzi w reakcje) Ustaw go na naturalnym podłożu- drewno, trawa, ziemia, piasek itp. Możesz ułożyć koło naczynia kryształy górskie lub inny kamień, który wzmacnia działanie.
Wskazana jest (chociaż nie konieczna) medytacja z wizualizowaniem sobie przenikanie energii minerału do wody.

kamienie lecznicze

Po 2 godzinach eliksir jest gotowy, przelej go do wyparzonej buteleczki i używaj 3 kropli- trzy razy dziennie (jeśli zrobiłeś to z destylowanej wody) lub więcej jeśli ze źródlanej, możesz dodawać do kąpieli, maści lub smarować chore miejsca.

Przepis wzięty z „Uzdrawiająca moc kamieni” Reny Marciniak- delikatnie zmodyfikowany w oparciu o własne doświadczenia i wiedzę z domu.

Izabela Gruchalska

1 thought on “Lecznicze kamienie a eliksiry”

Leave a Comment